Trzej mieszkańcy gminy Rejowiec w wieku 17, 18 oraz 31 lat włamali się do sklepu spożywczego. W nocy z niedzieli na poniedziałek ukradli konserwy, wędliny, słodycze, przyprawy, kawę, makaron, lekarstwa, alkohol i papierosy. - Pokrzywdzony wycenił straty na 6 tysięcy złotych - mówi mł. asp. Ewa Czyż z policji w Chełmie.
Policjanci do akcji wykorzystali psa tropiącego. Doprowadził ich do kilku miejsc w lesie oraz zaroślach, gdzie sprawcy ukryli łupy.
Wszyscy trzej zostali zatrzymani. Najstarszy z nich był pijany. Teraz odpowiedzią za kradzież z włamaniem.
Okradli sklep spożywczy. Łupy ukryli w lesie
Trzech mężczyzn włamało się do sklepu w miejscowości Zyngierówka (gmina Rejowiec). Policyjny pies odnalazł łupy schowane w lesie.
- (jotem)
- 17.06.2014 13:50

Data dodania:
17.06.2014 13:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze