Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ul. Hutnicza: Motocyklista zderzył się z samochodem (zdjęcia)

W czwartek po południu na ul. Hutniczej kierowca motocykla zderzył się z osobową skodą. Motocyklista został przewieziony na badania do szpitala, był przytomny. Na drodze przez dwie godziny były duże utrudnienia w ruchu. - Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia - mówi dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama