Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bronowice: Ukrainiec wjechał w trzy auta i karetkę

W Lublinie kompletnie pijany kierowca uszkodził cztery pojazdy w tym karetkę pogotowia i uciekał pieszo.
Bronowice: Ukrainiec wjechał w trzy auta i karetkę
Do zdarzenia doszło po godzinie 22 w Lublinie przy ul. Łabędziej. Kierowca osobowego rovera uszkodził m.in. zaparkowana karetkę pogotowia ratunkowego oraz trzy inne samochody osobowe.

Kierowca porzucił samochód i uciekł pieszo. - Dzięki pomocy świadków policjanci zatrzymali kierowcę - wyjaśnia Janusz Wójtowicz z lubelskiej policji. Miał prawie 3,3 promila. Okazał się nim 35-letni Władimir T. obywatel Ukrainy.

Stracił prawo jazdy. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym i spowodowanie kolizji drogowych. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama