- Według wstępnych ustaleń kierujący mercedesem, jadąc ul. Morwową wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu i zderzył się z mazdą, która jechała Nałęczowską w stronę ul. Głębokiej - mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.
Kierowcy byli trzeźwi. Pasażerka podróżująca mazdą trafiła do szpitala. W miejscu wypadku są utrudnienia drogowe
Wypadek na ul. Nałęczowskiej, utrudnienia drogowe
Ciężarowy mercedes zderzył się z osobową mazdą na skrzyżowaniu ul. Nałęczowskiej z Morwową w Lublinie
- łm
- 08.08.2014 14:04

Data dodania:
08.08.2014 14:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze