Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Rowerzysta wjechał w rowerzystę

Do niecodziennego wypadku drogowego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulicy Siemiradzkiego i Sierpińskiego w Lublinie, gdzie zderzyli się dwaj rowerzyści.
Lublin: Rowerzysta wjechał w rowerzystę
Rowerzyści jechali w tym samym kierunku. Jeden z nich, 71-latek, w pewnym momencie skręcił w lewo. Wówczas doszło do zderzenia z jadącym z tyłu 16-latkiem. Starszy z cyklistów w wyniku zderzenia został ranny i trafił do szpitala.

Policjanci ustalili, że 71-latek był pod wpływem alkoholu. Wynik badania alkomatem wykazał 0,3 promila.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że rowerzyści również są uczestnikami ruchu drogowego. W związku z tym muszą przestrzegać przepisów i zasad na drodze.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama