Dyrektor szpitala pisze do pracowników, że nie ma pieniędzy na ich wypłaty
W październiku pracownicy szpitala w Kraśniku nie dostaną całości swoich wynagrodzeń. O tym, że na konta wpłyną niższe przelewy, swoich podwładnych dyrektor SP ZOZ uprzedził e-mailem.
09.10.2022 20:06