Pędził jak szalony. Na liczniku miał 170 km/h
Nie dość, że miał na liczniku ponad 170 km/h, to dodatkowo wyprzedzał inne pojazdy na podwojnej ciągłej. Mowa o kierującym chryslerem 22-latku z gminy Susiec, którego policja ukarała za wykroczenia mandatem w wysokości 700 złotych i 15 punktami karnymi.
28.03.2011 12:08