Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Piłka nożna:

I liga piłka nożna

Plan przygotowań Górnika Łęczna do rundy wiosennej

Plan przygotowań Górnika Łęczna do rundy wiosennej

Przebywający na urlopach piłkarze i sztab szkoleniowy grającego w Fortuna I Lidze Górnika Łęczna powoli kończą urlopy. Piątego stycznia beniaminek rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. W planach był wyjazd na obóz, ale ostatecznie łęcznianie pozostaną na miejscu 01.01.2021 18:31
Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna): Zamiast "Jednej Wenty" mamy "Kiereś Time"

Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna): Zamiast "Jednej Wenty" mamy "Kiereś Time"

Rozmowa z Tomaszem Midzierskim, obrońcą Górnika Łęczna 29.12.2020 10:16
Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Wciąż jesteśmy w trakcie wspinaczki

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Wciąż jesteśmy w trakcie wspinaczki

Rozmowa z Kamilem Kieresiem, trenerem Górnika Łęczna 26.12.2020 17:03
Piłkarze Górnika Łęczna odpoczywając od piłki pomagają w przygotowaniach do Świąt

Piłkarze Górnika Łęczna odpoczywając od piłki pomagają w przygotowaniach do Świąt

Sztab szkoleniowy i piłkarze Górnika przebywają na urlopach odpoczywając po trudach bardzo udanej rundy jesiennej. Jak zgodnie podkreślają chcą jak najwięcej czasu spędzić z rodzinami, a do tego pomagają w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. 25.12.2020 12:25
Finał akcji ChceMisiePomagać. Pluszaki od Górnika Łęczna trafiły do dzieci

Finał akcji ChceMisiePomagać. Pluszaki od Górnika Łęczna trafiły do dzieci

Ponad miesiąc trwała akcja beniaminka Fortuna I Ligi, w której kibice kupowali pluszowe misie. Niedźwiadki kibicowały zielono-czarnym zarówno podczas meczów domowych, jak i wyjazdowych. Po piłkarskich wojażach misie trafiły do podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej oraz Domu Dziecka w Kijanach 24.12.2020 12:51
Piotr Sadczuk (Prezes Górnika Łęczna): Za nami rok pełen sukcesów

Piotr Sadczuk (Prezes Górnika Łęczna): Za nami rok pełen sukcesów

Rozmowa z Piotrem Sadczukiem, prezesem Górnika Łęczna 22.12.2020 12:28
Rewelacyjny beniaminek Fortuna I Ligi czyli liczby Górnika Łęczna

Rewelacyjny beniaminek Fortuna I Ligi czyli liczby Górnika Łęczna

Górnik Łęczna ma za sobą bardzo udaną rundą jako beniaminek rozgrywek. Zespół trenera Kamila Kieresia na półmetku rozgrywek zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium i jeśli wiosną utrzyma wysoką formę może włączyć się do walki o awans do PKO BP Ekstraklasy 21.12.2020 16:13
Dzik na koszulkach Górnika. Gmina Łęczna wspiera pierwszoligowca

Dzik na koszulkach Górnika. Gmina Łęczna wspiera pierwszoligowca

Przez cały 2021 rok na koszulkach meczowych Górnika Łęczna będzie widoczny herb Łęcznej. To efekt umowy, którą klub parafował z Gminą Łęczna – Cieszymy się z tego, że miasto dostrzegło sukcesy klubu – mówi prezes zielono-czarnych Piotr Sadczuk. 20.12.2020 09:31
Kończyliśmy w osłabieniu, czyli opinie po meczu Sandecji Nowy Sącz z Górnikiem Łęczna

Kończyliśmy w osłabieniu, czyli opinie po meczu Sandecji Nowy Sącz z Górnikiem Łęczna

Górnik Łęczna zremisował na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Spotkanie miało dwie różne połowy, bo przed przerwą lepiej zaprezentował się zespół z Łęcznej, a w drugich 45 minutach - Nowego Sącza. Oto jak podział punktów ocenili szkoleniowcy obu zespołów 13.12.2020 16:54
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 1:1. Punkt na zakończenie roku

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 1:1. Punkt na zakończenie roku

W ostatnim meczu o punkty w 2020 roku Górnik Łęczna zremisował na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz i zakończył rundę jesienną na trzecim miejscu w rozgrywkach Fortuna I Ligi 13.12.2020 15:13
Górnik Łęczna kończy rundę wyjazdowym meczem z Sandecją Nowy Sącz

Górnik Łęczna kończy rundę wyjazdowym meczem z Sandecją Nowy Sącz

Przed piłkarzami Górnika Łęczna ostatni mecz w tym roku. I jeśli w niedzielę wygrają w Nowym Sączu, z broniącą się przed spadkiem Sandecją, to spędzą zimę na miejscu premiowanym awansem do PKO BP Ekstraklasy. 11.12.2020 11:27
Piłkarz Motor Lublin wygrał Puchar Marszałka FIFA 21 „Lubelskie 2020”

Piłkarz Motor Lublin wygrał Puchar Marszałka FIFA 21 „Lubelskie 2020”

Arkadiusz Bednarczyk z Motoru Lublin wygrał II Turniej o Puchar Marszałka FIFA 21 „Lubelskie 2020”. W finale po emocjonującym meczu pokonał Sebastiana Całkę z Podlasia Biała Podlaska 4:3. 08.12.2020 20:26

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama