Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Piłka nożna:

I liga piłka nożna

Górnik Łęczna marzył o zwycięstwie z Odrą, ale może się cieszyć z kolejnego remisu

Górnik Łęczna marzył o zwycięstwie z Odrą, ale może się cieszyć z kolejnego remisu

Kibice Górnika Łęczna liczyli, że ich pupile w piątkowy wieczór przerwą w końcu serię remisów. Po 45 minutach spotkania z Odrą Opole na to się zanosiło. Problem w tym, że zielono-czarni byli zagrożeni porażką. To rywale prowadzili 2:0. W drugiej połowie podopieczni trenera Pavola Stano uratowali jednak punkt. 18.10.2024 20:00
Górnik Łęczna wraca do walki o punkty w Betclic I Lidze. W piątek domowy mecz z Odrą Opole

Górnik Łęczna wraca do walki o punkty w Betclic I Lidze. W piątek domowy mecz z Odrą Opole

Kibice Górnika Łęczna czekają na ligową wygraną zielono-czarnych od końca sierpnia. W piątek nadarza się znakomita okazja by serię meczów bez zwycięstwa przegrać. Do Łęcznej przyjedzie bowiem znajdująca się w strefie spadkowej Odra Opole. Początek piątkowego spotkania o godzinie 18 17.10.2024 17:49
Leandro, nowy dyrektor sportowy Górnika: Trzeba otoczyć młodzież właściwą opieką

Leandro, nowy dyrektor sportowy Górnika: Trzeba otoczyć młodzież właściwą opieką

Rozmowa z Leandro, byłym piłkarzem Górnika Łęczna, który 14 października został dyrektorem sportowym zielono-czarnych 15.10.2024 14:03
Górnik Łęczna ma nowego dyrektora sportowego. Powrót w nowej roli

Górnik Łęczna ma nowego dyrektora sportowego. Powrót w nowej roli

Górnik Łęczna ma nowego dyrektora sportowego. W poniedziałek na oficjalnej konferencji prasowej kibicom został zaprezentowany Leandro Messias Dos Santos, dla którego będzie to powrót do zielono-czarnych, ale już w nowej roli. 14.10.2024 14:27
Górnik Łęczna już ponad miesiąc bez wygranej

Górnik Łęczna już ponad miesiąc bez wygranej

Piłkarze Górnika Łęczna ostatni raz trzy punkty zdobyli 25 sierpnia. I jeszcze trochę będą musieli poczekać na zwycięstwo. Ze względu na przerwę reprezentacyjną zielono-czarni do gry wrócą dopiero 18 października 10.10.2024 16:38
Górnik Łęczna nie zdołał pokonać Chrobrego Głogów. "Mecz miał dwie różne połowy"

Górnik Łęczna nie zdołał pokonać Chrobrego Głogów. "Mecz miał dwie różne połowy"

Górnik Łęczna choć nie przegrywa, to nadal nie potrafi zapunktować za pełną pulę. W niedzielę zielono-czarni zremisowali 1:1 w Głogowie z tamtejszym Chrobrym. Jak spotkanie podsumowali obaj szkoleniowcy? 06.10.2024 16:45
Górnik Łęczna wciąż bez zwycięskiego przełamania

Górnik Łęczna wciąż bez zwycięskiego przełamania

Kolejny mecz i kolejny remis Górnika Łęczna. Tym razem podopieczni trenera Pavola Stano podzielili się punktami w Głogowie z tamtejszym Chrobrym. Tym samym dla zielono-czarnych był to czwarty z rzędu podział punktów wliczając w to mecz w Pucharze Polski 06.10.2024 14:22
Górnik Łęczna chce zacząć październik od wygranej z Chrobrym Głogów

Górnik Łęczna chce zacząć październik od wygranej z Chrobrym Głogów

Ostatni raz Górnik Łęczna sięgnął po trzy punkty 25. sierpnia wygrywając na wyjeździe z Arką Gdynia. W niedzielę łęcznianie postarają się kolejny raz o przełamanie passy bez wygranej. O godzinie 12 zielono-czarni zagrają w Głogowie z Chrobrym 05.10.2024 07:55
Gra wygląda lepiej, ale wrzesień Górnik Łęczna zakończył bez wygranej

Gra wygląda lepiej, ale wrzesień Górnik Łęczna zakończył bez wygranej

Górnik Łęczna w minionej kolejce zremisował na swoim stadionie 1:1 z Wartą Poznań i choć wciąż plasuje się w czołowej szóstce rozgrywek nie zaliczy września do udanego miesiąca pod względem zdobyczy punktowej 01.10.2024 12:33
Warta Poznań prowadziła w Łęcznej, ale to Górnik był w końcówce bliżej wygranej

Warta Poznań prowadziła w Łęcznej, ale to Górnik był w końcówce bliżej wygranej

W trzech ostatnich meczach Górnik dopisał do swojego konta tylko punkt. A skoro do Łęcznej przyjeżdżała drużyna ze strefy spadkowej, to zielono-czarni liczyli na pełną pulę. Warta prowadziła, ale to gospodarze byli w końcówce blisko zwycięstwa. Ostatecznie zawody zakończyły się remisem 1:1 28.09.2024 21:31
W Łęcznej strzelali aż 24 karne, Górnik przegrał z Puszczą Niepołomice i odpadł z Pucharu Polski

W Łęcznej strzelali aż 24 karne, Górnik przegrał z Puszczą Niepołomice i odpadł z Pucharu Polski

To był prawdziwy horror bez happy-endu. Górnik w pierwszej rundzie Pucharu Polski długo prowadził z Puszczą Niepołomice 1:0. Goście wyrównali w 74 minucie, a później żadnej z ekip nie udało się rozstrzygnąć zawodów ani w regulaminowym czasie gry, ani dogrywce. A to oznaczało konkurs rzutów karnych. W sumie obie drużyny strzelały ich aż... 24. Górą ostatecznie był jednak przedstawiciel PKO BP Ekstraklasy. 25.09.2024 22:15
Ekstraklasa znowu w Łęcznej. Górnik gra dzisiaj w Pucharze Polski z Puszczą Niepołomice

Ekstraklasa znowu w Łęcznej. Górnik gra dzisiaj w Pucharze Polski z Puszczą Niepołomice

Górnik od trzech meczów nie wygrał w lidze, ale w środę rozpoczyna przygodę z kolejną edycją Pucharu Polski. Zielono-czarni o godz. 19 zmierzą się z ekstraklasową Puszczą Niepołomice. A trzeba dodać, że spotkanie będzie wyjątkowe, bo gospodarze zapowiadają przy okazji świętowanie 45-lecia klubu. 25.09.2024 08:46

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama