Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mają haka na raka i Amazonki

Czworo uczniów liceum im. Stanisława Staszica było dziś gospodarzami spotkania z kolegami ze swojej szkoły.
- Pokazaliśmy sondę, podczas której pytaliśmy naszych kolegów oraz nauczycieli, co wiedzą o raku - mówi Maciej Mańko, który razem z Krzysztofem Grzechnikiem, Asią Sumorek i Olą Osiej biorą udział w programie \"Mam haka na raka”. - Zaprosiliśmy członkinie klubu \"Amazonki”, czyli kobiety po mastektomii oraz Elżbietę Starosławską, dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Goście opowiedzieli o chorobach nowotworowych. Otylia Samolej, prezes klubu \"Amazonek”, opowiedziała o swojej chorobie. Zachęcała również dziewczyny do tego, aby się same badały. (tom)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama