- Jeśli ktoś chciałby pomóc, to proszę o oddanie krwi z dopiskiem "Krew dla Tomka Nowaka z Lublina”. Grupa krwi nie ma znaczenia - zaapelowała w sobotę koleżanka motocyklisty.
Wypadek wydarzył się przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy kierowcy samochodu.
Reklama
Potrzebna krew dla rannego motocyklisty
Koledzy 20-letniego motocyklisty, który w czwartek w stanie krytycznym trafił do szpitala, apelują o pomoc. Potrzebna jest krew.
- (kp)
- 24.08.2014 17:30
Data dodania:
24.08.2014 17:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze