Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mam haka na raka w Puławach

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach będą prowadzić działania, które mają na celu uświadomienie społeczeństwu zagrożenia zdrowia i życia nowotworami.
Akcja odbędzie się w piątek, 13 marca o godz. 15 w Galerii Zielonej. W ramach inicjatywy uczniowie będą prosić o wypełnienie specjalnej ankiety sprawdzającej wiedzę na temat zagrożeń związanych z nowotworem szyjki macicy. Po przeanalizowaniu wszystkich odpowiedzi, wyniki zostaną podane na łamach naszej gazety. Natomiast przychodnie puławskie zapraszają wszystkie kobiety na badania cytologiczne i ginekologiczne. Akcja „Bądź szybsza od raka” zachęca wszystkie zainteresowane do zaszczepienia się przeciwko rakowi szyjki macicy. (ik)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama