Masz zdjęcia z tego zdarzenia? Wyślij je do nas na alarm24@dziennikwschodni.pl
Do zdarzenia doszło przed godz. 17.
Kierowca daewoo lanosa wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i skręcał w prawo. Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Doszło do zderzenia. Motocyklista trafił do szpitala w poważnym stanie.
Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca auta był trzeźwy.
- Na miejscu ruch odbywał się wahadłowo. Teraz droga jest już przejezdna - mówi dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Policjanci ustalają przyczyny wypadku.
Reklama
Wypadek na ul. Abramowickiej: Motocyklista w szpitalu
Wypadek na ul. Abramowickiej. Motocyklista zderzył się z osobówką i trafił do szpitala
- 21.08.2014 20:00

Data dodania:
21.08.2014 20:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze