- Kierujący samochodem marki peugeot nie ustąpił pierwszeństwa 17-letniemu rowerzyście. Po przewiezieniu do szpitala i badaniach okazało się jednak, że nie odniósł żadnych poważnych obrażeń i mógł wrócić do domu - informuje st. sierż. Kamil Gołębiowski z biura prasowego KWP w Lublinie.
Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.
Samochód potrącił rowerzystę na ul. Głębokiej
Do wypadku doszło ok. godz. 16 przy ul. Głębokiej. Kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę.
- kp
- 16.10.2014 17:36

Data dodania:
16.10.2014 17:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze