Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojskie Śpiewogranie: Agnieszka zaśpiewała najlepiej

Agnieszka Kamińska, uczennica Zespołu Szkół w Sitańcu wygrała I zamojskie Śpiewo-Granie. Imprezę zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (dawny \"ekonomik”) w Zamościu.
Konkursowe jury drugą nagrodę postanowiło przyznać Rafałowi Kabasińskiemu z ZSP nr 2 w Zamościu, a trzecie Joannie Kulaszy z Gimnazjum nr 2 w Zamościu, która wystąpiła wraz z zespołem młodych muzyków. Jakub Czerski przygrywał jej na fortepianie, a Sylwia Namroży i Bartosz Kołodziejczuk na skrzypcach. Przyznano też wyróżnienia. Dostał je zespół wokalno-instrumentalny z II LO w Zamościu oraz Marta Łuczka z ZSP nr 3. Imprezę zorganizowano dzięki wsparciu PGE Zamojskiej Korporacji Energetycznej, ZGL, PSS \"Społem” oraz księgarni im. Bolesława Leśmiana.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama