Reklama
Wypadek na ul. Zamojskiej w Tomaszowie Lubelskim
77-letni kierowca volvo najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Samochód zjechał z drogi i zatrzymnał się na drzewie.
- (lew0
- 15.04.2010 12:05
Do wypadku doszło w środę po południu przy ul. Zamojskiej w Tomaszowie Lubelskim.
Kierujący volvo 77-letni mieszkaniec gminy Radecznica stracił panowanie nad kierownica, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo.
Został odwieziony do szpitala z ogólnymi obrażeniami, pobrano mu również krew do badań na zawartość alkoholu.
Z ustaleń policji wynika, że 77-latek najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą.
Data dodania:
15.04.2010 12:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze