Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tarnogród: Złapali 16-letnich włamywaczy

Policja zatrzymała dwóch 16-laków, którzy kilka godzin wcześniej włamali się do sklepu spożywczego i skradli alkohol i papierosy warte 1 tys. złotych. Zajmie się nimi sad rodzinny.
O włamaniu powiadomiła mundurowych w środę rano właścicielka sklepu spożywczego w Tarnogrodzie. Policjanci odnaleźli łupy w jednym z opuszczonych domów na terenie miasteczka. Kilka godzin później zatrzymano włamywaczy. – Obaj byli doskonale znani miejscowym funkcjonariuszom, ponieważ byli już notowani za podobne przestępstwa – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. Sprawcy przyznali się do włamania. Łupy, które ukryli, mieli zamiar spożyć: alkohol wypić, a papierosy wypalić. Policjanci ponadto ustalili, że nastolatkowie tej samej nocy usiłowali włamać się do innego ze sklepów na terenie Tarnogrodu, ale im się nie powiodło. Straty oszacowano jednak na 500 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama