Reklama
Tarnogród: Złapali 16-letnich włamywaczy
Policja zatrzymała dwóch 16-laków, którzy kilka godzin wcześniej włamali się do sklepu spożywczego i skradli alkohol i papierosy warte 1 tys. złotych. Zajmie się nimi sad rodzinny.
- (lew)
- 15.04.2010 15:08
O włamaniu powiadomiła mundurowych w środę rano właścicielka sklepu spożywczego w Tarnogrodzie.
Policjanci odnaleźli łupy w jednym z opuszczonych domów na terenie miasteczka.
Kilka godzin później zatrzymano włamywaczy.
– Obaj byli doskonale znani miejscowym funkcjonariuszom, ponieważ byli już notowani za podobne przestępstwa – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
Sprawcy przyznali się do włamania. Łupy, które ukryli, mieli zamiar spożyć: alkohol wypić, a papierosy wypalić.
Policjanci ponadto ustalili, że nastolatkowie tej samej nocy usiłowali włamać się do innego ze sklepów na terenie Tarnogrodu, ale im się nie powiodło. Straty oszacowano jednak na 500 złotych.
Data dodania:
15.04.2010 15:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze