Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamościanie czekają już na kawiarniane ogródki

Sezon turystyczny ruszy na dobre na początku maja, ale zamojscy restauratorzy już zaczęli wystawiać na Rynku Wielkim ogródki piwne. Szkopuł w tym, że nie są jeszcze czynne. Turyści i mieszkańcy Zamościa są tym zdziwieni.
– Wybrałam się w niedzielę ze znajomymi na zamojską Starówkę – tłumaczy pani Renata, mieszkanka Hetmańskiego Grodu. W weekend było dość ciepło. Wielu mieszkańców Zamościa chciało usiąść w jakimś ogródku piwnym. – Ale czynny był tylko jeden. I co? Wszystkie stoliki były tam oczywiście zajęte. Odeszliśmy z kwitkiem – opowiada pani Renata. – Dlatego mam apel do restauratorów. Obudźcie się! Bo warto wyjść naprzeciw potrzebom klientów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama