Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Tomaszowie Lubelskim: Motocyklista trafił do szpitala

Kierowca fiata zapomniał, że powinien ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Jego samochód jadące ul. Zamojską zderzył się z motocyklem.
Wyjeżdżając fiatem panda z drogi podporządkowanej 63-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi. W wyniku zderzenia kierujący suzuki 22-letni tomaszowianin został odwieziony do szpitala ze złamanymi kręgami kręgosłupa i ogólnymi potłuczeniami. Obaj panowie byli trzeźwi. Do wypadku doszło przy ul. Zamojskiej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama