Wypadek w Tomaszowie Lubelskim: Motocyklista trafił do szpitala
Kierowca fiata zapomniał, że powinien ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Jego samochód jadące ul. Zamojską zderzył się z motocyklem.
- (lew)
- 19.04.2010 10:25
Wyjeżdżając fiatem panda z drogi podporządkowanej 63-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi.
W wyniku zderzenia kierujący suzuki 22-letni tomaszowianin został odwieziony do szpitala ze złamanymi kręgami kręgosłupa i ogólnymi potłuczeniami.
Obaj panowie byli trzeźwi. Do wypadku doszło przy ul. Zamojskiej.
Data dodania:
19.04.2010 10:25
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze