Łabunie w hołdzie ofiarom spod Smoleńska
Dzieci, strażacy, samorządowcy i kombatanci z gminy Łabunie spotkali się w niedzielę, by uczcić ofiary katastrofy w Smoleńsku.
- (ak)
- 19.04.2010 13:51
Pierwsza część uroczystości odbyła się w miejscowym kościele parafialnym. Później wszyscy uczestnicy przeszli na cmentarz w Łabuniach.
Wśród zgromadzonych byli przedstawiciele władz gminy, także 17 pocztów sztandarowych, reprezentujących m.in. organizacje kombatanckie, jednostki OSP i szkoły.
Wszyscy uczcili pamięć tych, którzy 10 kwietnia Br zginęli w katastrofie prezydenckiego samolotu, ale okazją do zorganizowania uroczystości była także 64 rocznica mordu na żołnierzach AK, BCH i ludności cywilnej, której dokonano w Łabuńkach.
Data dodania:
19.04.2010 13:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze