Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łabunie w hołdzie ofiarom spod Smoleńska

Dzieci, strażacy, samorządowcy i kombatanci z gminy Łabunie spotkali się w niedzielę, by uczcić ofiary katastrofy w Smoleńsku.
Pierwsza część uroczystości odbyła się w miejscowym kościele parafialnym. Później wszyscy uczestnicy przeszli na cmentarz w Łabuniach. Wśród zgromadzonych byli przedstawiciele władz gminy, także 17 pocztów sztandarowych, reprezentujących m.in. organizacje kombatanckie, jednostki OSP i szkoły. Wszyscy uczcili pamięć tych, którzy 10 kwietnia Br zginęli w katastrofie prezydenckiego samolotu, ale okazją do zorganizowania uroczystości była także 64 rocznica mordu na żołnierzach AK, BCH i ludności cywilnej, której dokonano w Łabuńkach.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama