Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Smutne recytacje w Hrubieszowskim Domu Kultury

22 uczestników zgromadził w Hrubieszowskim Domu Kultury powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów \"Przebudzeni do życia”.
Komisja konkursowa po przesłuchaniu wszystkich recytatorów postanowiła przyznać pierwszą nagrodę Annie Fietko. Laureatka otrzymał tym samym nominację do etapu wojewódzkiego konkursu. Drugie miejsce zajęła Ewa Czarnecka, a trzecia była Kinga Panasiewicz. Wyróżnienia powędrowały do Aleksandry Biskup i Martyny Wojciechowskiej. Przesłuchania odbyły się w piątek. – W tygodniu żałoby narodowej w szczególny sposób brzmiały teksty mówiące o śmierci i o trudnych losach ojczyzny – informuje Magdalena Sielicka z HDK.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama