Smutne recytacje w Hrubieszowskim Domu Kultury
22 uczestników zgromadził w Hrubieszowskim Domu Kultury powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów \"Przebudzeni do życia”.
- (lew)
- 19.04.2010 10:34
Komisja konkursowa po przesłuchaniu wszystkich recytatorów postanowiła przyznać pierwszą nagrodę Annie Fietko. Laureatka otrzymał tym samym nominację do etapu wojewódzkiego konkursu.
Drugie miejsce zajęła Ewa Czarnecka, a trzecia była Kinga Panasiewicz. Wyróżnienia powędrowały do Aleksandry Biskup i Martyny Wojciechowskiej.
Przesłuchania odbyły się w piątek. – W tygodniu żałoby narodowej w szczególny sposób brzmiały teksty mówiące o śmierci i o trudnych losach ojczyzny – informuje Magdalena Sielicka z HDK.
Data dodania:
19.04.2010 10:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze