Reklama
Czterdzieści lat minęło… Zamojska \"dziesiątka\" świętuje jubileusz
Szkoła Podstawowa nr 10 w Zamościu będzie obchodzić czterdzieści lat swojego założenia. Uroczystości odbędą się 21 maja.
- (bn)
- 19.04.2010 13:21
Zaplanowano mszę w miejscowej Katedrze (godz. 10). Potem w gmachu szkoły odbędą się uroczystości.
Zaplanowano m.in. występ przygotowany przez uczniów, wystawę okolicznościową oraz spotkanie absolwentów.
Wszyscy absolwenci, którzy zechcą brać udział w obchodach proszeni są o potwierdzenie swojego przybycia. Bliższe informacje pod tel. 84 63 850 47.
Data dodania:
19.04.2010 13:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze