Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czterdzieści lat minęło… Zamojska \"dziesiątka\" świętuje jubileusz

Szkoła Podstawowa nr 10 w Zamościu będzie obchodzić czterdzieści lat swojego założenia. Uroczystości odbędą się 21 maja.
Zaplanowano mszę w miejscowej Katedrze (godz. 10). Potem w gmachu szkoły odbędą się uroczystości. Zaplanowano m.in. występ przygotowany przez uczniów, wystawę okolicznościową oraz spotkanie absolwentów. Wszyscy absolwenci, którzy zechcą brać udział w obchodach proszeni są o potwierdzenie swojego przybycia. Bliższe informacje pod tel. 84 63 850 47.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama