Wypadek w Zawadzie. Alfa romeo wjechało w audi
25-letni mieszkaniec gminy Sułów był sprawcą wypadku, do którego w poniedziałek ok. godz. 19 doszło w Zawadzie pod Zamościem. Poszkodowana w stłuczce została 30-latka z gminy Szczebrzeszyn.
- (ak)
- 20.04.2010 09:11
Jadący za kierownicą alfa romeo w stronę Szczebrzeszyna 25-latek prawdopodobnie przesadził z prędkością.
Nie zdążył zahamować i swoim samochodem uderzył w tył audi, którym kierowała 30-latka. Kobieta akurat zaczynała skręcać w lewo.
Zarówno ona, jak i sprawca stłuczki byli trzeźwi. 25-latek nie doznał poważniejszych obrażeń. Kobieta wyszła z wypadku z urazem głowy.
Data dodania:
20.04.2010 09:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze