Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Zawadzie. Alfa romeo wjechało w audi

25-letni mieszkaniec gminy Sułów był sprawcą wypadku, do którego w poniedziałek ok. godz. 19 doszło w Zawadzie pod Zamościem. Poszkodowana w stłuczce została 30-latka z gminy Szczebrzeszyn.
Jadący za kierownicą alfa romeo w stronę Szczebrzeszyna 25-latek prawdopodobnie przesadził z prędkością. Nie zdążył zahamować i swoim samochodem uderzył w tył audi, którym kierowała 30-latka. Kobieta akurat zaczynała skręcać w lewo. Zarówno ona, jak i sprawca stłuczki byli trzeźwi. 25-latek nie doznał poważniejszych obrażeń. Kobieta wyszła z wypadku z urazem głowy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama