Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: 20-latek odpowie za posiadanie i użyczanie narkotyków

Gdyby 20-latek posiadał narkotyki na własny użytek, miałby mniejszy problem. Ale policja twierdzi, że udzielał ich również swojemu 19-letniemu znajomemu. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.
Tomaszowscy policjanci dostali cynk, że przy 20-latku mogą znaleźć narkotyki. Skontrolowali go i potwierdzili swoje informacje. Znaleźli przy nim prawie 8 gram amfetaminy oraz pół grama marihuany. – Mężczyzna został zatrzymany, zaś jego nielegalny towar zabezpieczony – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Funkcjonariusze ustalili również, że 20-latek dzielił się narkotykami ze swoim młodszym znajomym. Sąd postanowił go aresztować na trzy miesiące.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama