Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgorajskie: Złodziej wpadł z amfetaminą

Mieszkaniec Biłgoraja ma kłopoty. Policja ustaliła, że 22-latek dokonał dwóch kradzieży w Dereźni Zagrody. A kiedy mundurowi go zatrzymali, znaleźli przy nim 1,6 grama amfetaminy.
Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna włamał się do pomieszczeń gospodarczych w Dereźni, skąd wyniósł sprzęt wędkarski, kurtkę i papierosy. Wszystko to było warte w sumie ponad 11 tys. zł. Jego dziełem jest również włamanie do samochodu w tej samej miejscowości. Z auta należącego do mieszkańca gminy Biłgoraj zniknęły m.in. narzędzia hydrauliczne i karty bankomatowe, warte łącznie ok. 1,7 tys. zł. Do obu kradzieży doszło w weekend, a już w poniedziałek sprawca był w rękach policji. Będzie się tłumaczył nie tylko z włamań, ale również posiadania środków odurzających. Podczas zatrzymania, ujawniono przy nim ponad półtora grama amfetaminy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama