Biłgorajskie: Złodziej wpadł z amfetaminą
Mieszkaniec Biłgoraja ma kłopoty. Policja ustaliła, że 22-latek dokonał dwóch kradzieży w Dereźni Zagrody. A kiedy mundurowi go zatrzymali, znaleźli przy nim 1,6 grama amfetaminy.
- (ak)
- 20.04.2010 08:53
Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna włamał się do pomieszczeń gospodarczych w Dereźni, skąd wyniósł sprzęt wędkarski, kurtkę i papierosy. Wszystko to było warte w sumie ponad 11 tys. zł.
Jego dziełem jest również włamanie do samochodu w tej samej miejscowości. Z auta należącego do mieszkańca gminy Biłgoraj zniknęły m.in. narzędzia hydrauliczne i karty bankomatowe, warte łącznie ok. 1,7 tys. zł.
Do obu kradzieży doszło w weekend, a już w poniedziałek sprawca był w rękach policji.
Będzie się tłumaczył nie tylko z włamań, ale również posiadania środków odurzających. Podczas zatrzymania, ujawniono przy nim ponad półtora grama amfetaminy.
Data dodania:
20.04.2010 08:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze