Wypadek na ulicy Zamojskiej w Szczebrzeszynie
Dzisiaj ok. południa doszło do wypadku na przejściu dla pieszych w Szczebrzeszynie. Pod kołami samochodu osobowego znalazła się kobieta.
- (ak)
- 21.04.2010 15:01
Na razie policja nie podaje żadnych dodatkowych szczegółów, bo na miejscu trwa jeszcze ustalanie przebiegu wypadku.
Z tego, co udało nam się ustalić, piesza przechodziła na drugą stronę ulicy Zamojskiej po pasach. Wjechało w nią auto osobowe.
Poszkodowana doznała urazu nogi. Została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Data dodania:
21.04.2010 15:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze