Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ulicy Zamojskiej w Szczebrzeszynie

Dzisiaj ok. południa doszło do wypadku na przejściu dla pieszych w Szczebrzeszynie. Pod kołami samochodu osobowego znalazła się kobieta.
Na razie policja nie podaje żadnych dodatkowych szczegółów, bo na miejscu trwa jeszcze ustalanie przebiegu wypadku. Z tego, co udało nam się ustalić, piesza przechodziła na drugą stronę ulicy Zamojskiej po pasach. Wjechało w nią auto osobowe. Poszkodowana doznała urazu nogi. Została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama