Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamościanin wpadł z nielegalnymi papierosami w Tomaszowie Lubelskim

W środku nocy, w Tomaszowie Lubelskim policjanci z tamtejszej patrolówki skontrolowali samochód należący do 54-latka z Zamościa. W aucie ujawnili ponad tysiąc paczek papierosów bez polskich akcyzy skarbowej.
Mężczyzna już stracił cały swój nielegalny towar, a wkrótce stanie przed sądem. Za przestępstwo akcyzowe grozi mu kara do 2 lat więzienia. – Wartość uszczuplenia podatku na rzecz Skarbu Państwa to kwota ponad 13 tysięcy złotych – wskazuje Andrzej Piwko z Tomaszowskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama