Zamościanin wpadł z nielegalnymi papierosami w Tomaszowie Lubelskim
W środku nocy, w Tomaszowie Lubelskim policjanci z tamtejszej patrolówki skontrolowali samochód należący do 54-latka z Zamościa. W aucie ujawnili ponad tysiąc paczek papierosów bez polskich akcyzy skarbowej.
- (ak)
- 21.04.2010 09:26
Mężczyzna już stracił cały swój nielegalny towar, a wkrótce stanie przed sądem. Za przestępstwo akcyzowe grozi mu kara do 2 lat więzienia.
– Wartość uszczuplenia podatku na rzecz Skarbu Państwa to kwota ponad 13 tysięcy złotych – wskazuje Andrzej Piwko z Tomaszowskiej policji.
Data dodania:
21.04.2010 09:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze