Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadki z udziałem pieszych. Dwie kobiety ranne

Do dwóch wypadków z udziałem pieszych doszło w środę w regionie. W Szczebrzeszynie poszkodowana została 70-latka. W wypadku, do którego doszło w Hrubieszowie ucierpiała 88-letnia kobieta.
33-letni mieszkaniec Chełma, który swoim renaultem wycofywał przy ul. 3 Maja w Hrubieszowie po prostu się zagapił. Nie zauważył, że za samochodem znajduje się kobieta. Najechał na 88-latkę. Poszkodowana z krwiakiem głowy trafiła do szpitala i pozostała tam na obserwację. Oboje byli trzeźwi. Do wypadku doszło również przy ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie. Tutaj przechodzącą przez pasy 70-latkę najechał fordem 21-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec. Kobieta doznała urazu nogi. Kierowca był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama