Wypadki z udziałem pieszych. Dwie kobiety ranne
Do dwóch wypadków z udziałem pieszych doszło w środę w regionie. W Szczebrzeszynie poszkodowana została 70-latka. W wypadku, do którego doszło w Hrubieszowie ucierpiała 88-letnia kobieta.
- (ak)
- 22.04.2010 09:14
33-letni mieszkaniec Chełma, który swoim renaultem wycofywał przy ul. 3 Maja w Hrubieszowie po prostu się zagapił. Nie zauważył, że za samochodem znajduje się kobieta. Najechał na 88-latkę.
Poszkodowana z krwiakiem głowy trafiła do szpitala i pozostała tam na obserwację. Oboje byli trzeźwi.
Do wypadku doszło również przy ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie. Tutaj przechodzącą przez pasy 70-latkę najechał fordem 21-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec.
Kobieta doznała urazu nogi. Kierowca był trzeźwy.
Data dodania:
22.04.2010 09:14
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze