Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przyszła wiosna. Kradną rowery

Dwa rowery skradziono ostatnio w Zamościu. Policji udało się już ustalić sprawcę jednej z kradzieży.
Wiadomo, że na rower pozostawiony przed sklepem spożywczym przy ul. Św. Piątka połakomił się 15-latek. Chłopiec ukradł rower wart 1200 zł i odjechał nim w siną dal, ale niedługo cieszył się \"nabytkiem”. Namierzyli go policjanci. Skradziony jednoślad wrócił do swojej kilkunastoletniej właścicielki. Na razie nie wiadomo, czy równie szczęśliwy finał będzie miała kradzież, do której w środę doszło przy ul. Reja w Zamościu. Złodziej wytaszczył jednoślad z piwnicy, do której dostał się przez otwarte okno. Poszkodowana 39-latka oszacowała swoje straty na 1000 zł. Trwają poszukiwania sprawcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama