Reklama
Przyszła wiosna. Kradną rowery
Dwa rowery skradziono ostatnio w Zamościu. Policji udało się już ustalić sprawcę jednej z kradzieży.
- (ak)
- 22.04.2010 09:20
Wiadomo, że na rower pozostawiony przed sklepem spożywczym przy ul. Św. Piątka połakomił się 15-latek.
Chłopiec ukradł rower wart 1200 zł i odjechał nim w siną dal, ale niedługo cieszył się \"nabytkiem”. Namierzyli go policjanci. Skradziony jednoślad wrócił do swojej kilkunastoletniej właścicielki.
Na razie nie wiadomo, czy równie szczęśliwy finał będzie miała kradzież, do której w środę doszło przy ul. Reja w Zamościu.
Złodziej wytaszczył jednoślad z piwnicy, do której dostał się przez otwarte okno. Poszkodowana 39-latka oszacowała swoje straty na 1000 zł. Trwają poszukiwania sprawcy.
Data dodania:
22.04.2010 09:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze