Reklama
Wypadek w Janówce. 83-latka weszła pod mazdę
Urazem głowy i nogi zakończył się dla 83-letniej mieszkanki gminy Sitno wypadek, do którego w czwartek doszło w Janówce koło Zamościa. Starsza pani weszła na jezdnię wprost pod samochód.
- (ak)
- 23.04.2010 09:15
Jadąca za kierownicą mazdy 24-latka nie zdążyła zahamować, gdy przed maską swojego auta zobaczyła pieszą. Samochód potrącił 83-letnią kobietę.
Poszkodowana trafiła do szpitala z urazem głowy i nogi. Kierująca autem był trzeźwa.
Data dodania:
23.04.2010 09:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze