Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany zamościan doprowadził do wypadku w Zwierzyńcu

Miał 0,66 promila alkoholu w organizmie, a mimo to usiadł za kierownicą swojego volkswagena passata. 46-latek z Zamościa doprowadził w Zwierzyńcu do wypadku. Sam został w nim poszkodowany.
Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 16.40. Kierowca volkswagena wziął się za wyprzedzanie jadącego przed nim pojazdu. Nie zauważył, że przed tym samochodem jedzie jeszcze renault i akurat zaczął skręcać w lewo. Doszło zderzenia obu pojazdów. W wypadku ucierpiał jego sprawca. 46-latek doznał urazu ręki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama