Reklama
Pijany zamościan doprowadził do wypadku w Zwierzyńcu
Miał 0,66 promila alkoholu w organizmie, a mimo to usiadł za kierownicą swojego volkswagena passata. 46-latek z Zamościa doprowadził w Zwierzyńcu do wypadku. Sam został w nim poszkodowany.
- (ak)
- 23.04.2010 10:53
Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 16.40.
Kierowca volkswagena wziął się za wyprzedzanie jadącego przed nim pojazdu. Nie zauważył, że przed tym samochodem jedzie jeszcze renault i akurat zaczął skręcać w lewo. Doszło zderzenia obu pojazdów.
W wypadku ucierpiał jego sprawca. 46-latek doznał urazu ręki.
Data dodania:
23.04.2010 10:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze