Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Drogowcy lepią dziury w ulicach Zamościa

Na zamojskich ulicach trwają tzw. remonty cząstkowe. Drogowcy wycinają geometrycznie fragmenty asfaltu wokół powstałych po zimie dziur, a potem je na nowo zalewają.
W wielu częściach miasta są utrudnienia w ruchu. Tak jest dzisiaj np. na skrzyżowaniu Sienkiewicza, Krasińskiego i Żdanowskiej oraz m.in. na ul. Partyzantów. W kilku miejscach ustawiono na jezdniach barierki i znaki ostrzegawcze. Dlatego kierowcy muszą np. nieoczekiwanie zmieniać pasy ruchu. – Tak jest na ul. Partyzantów – tłumaczy 37-letnia Bożena z Zamościa, właścicielka matiza. – Ale są też takie odcinki, na których nie ustawiono odpowiednio znaków i barierek. Efekt? Koła małych samochodów wpadają raptem w takie kwadratowe i prostokątne dołki. Naprawdę trzeba uważać.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama