Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Napadli chłopaka dla… 2 złotych

Za dokonanie rozboju można trafić za kratki nawet na 12 lat. Taka kara obowiązuje nawet tych, którzy napadli kogoś dla paru złotych. Tak, jak dwóch mężczyzn, których ofiarą padł w Zamościu 17-latek.
Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 14.45 przy ul. Peowiaków w Zamościu. Do idącego chodnikiem 17-latka z gminy Skierbieszów podeszło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Wykręcili chłopakowi ręce i zażądali od niego pieniędzy. Nastolatek miał przy sobie tylko 2 zł i 34 grosze. Zabrali mu gotówkę i uciekli. Teraz szuka ich policja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama