Napadli chłopaka dla… 2 złotych
Za dokonanie rozboju można trafić za kratki nawet na 12 lat. Taka kara obowiązuje nawet tych, którzy napadli kogoś dla paru złotych. Tak, jak dwóch mężczyzn, których ofiarą padł w Zamościu 17-latek.
- (ak)
- 23.04.2010 09:05
Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 14.45 przy ul. Peowiaków w Zamościu.
Do idącego chodnikiem 17-latka z gminy Skierbieszów podeszło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Wykręcili chłopakowi ręce i zażądali od niego pieniędzy.
Nastolatek miał przy sobie tylko 2 zł i 34 grosze. Zabrali mu gotówkę i uciekli. Teraz szuka ich policja.
Data dodania:
23.04.2010 09:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze