Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany kierowca spowodował wypadek przy ul. Legionów

Na ulicy Legionów doszło dziś nad ranem do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i suzuki. Ten ostatni dachował.
Policjanci ustalili, że sprawcą był 31-letni mieszkaniec Zamościa, kierowca suzuki. Nie zachował on należytej ostrożności i wjechał w tył opla. 31-latek z licznymi obrażeniami ciała znalazł się w szpitalu. Okazało się, że był… pod wpływem alkoholu. Innym uczestnikom wypadku na szczęście nic się nie stało.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama