Pijany kierowca spowodował wypadek przy ul. Legionów
Na ulicy Legionów doszło dziś nad ranem do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i suzuki. Ten ostatni dachował.
- (bn)
- 25.04.2010 13:41
Policjanci ustalili, że sprawcą był 31-letni mieszkaniec Zamościa, kierowca suzuki.
Nie zachował on należytej ostrożności i wjechał w tył opla. 31-latek z licznymi obrażeniami ciała znalazł się w szpitalu.
Okazało się, że był… pod wpływem alkoholu. Innym uczestnikom wypadku na szczęście nic się nie stało.
Data dodania:
25.04.2010 13:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze