Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zlot z jajkiem na czterech kółkach

Masz volkswagena, audi, seata albo jakieś inne \"cultowe” auto z duszą, które kochasz? Chciałbyś o tym pogadać i obejrzeć inne cacka na czterech kółkach? Okazja nadarzy się dzisiaj o godz. 15 na parkingu za Katedrą w Zamościu (obok stacji Orlen).
To tutaj Cult Style Zamość organizuje IV Spotkanie poświąteczne \"Z jajeczkiem”. W programie \"spotu” będzie wybór najniższego i najładniejszego auta (dla zwycięzców przewidziano nagrody), a później jeszcze wspólny na parking w Sitańcu i tam dalsze atrakcje.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama