Zlot z jajkiem na czterech kółkach
Masz volkswagena, audi, seata albo jakieś inne \"cultowe” auto z duszą, które kochasz? Chciałbyś o tym pogadać i obejrzeć inne cacka na czterech kółkach? Okazja nadarzy się dzisiaj o godz. 15 na parkingu za Katedrą w Zamościu (obok stacji Orlen).
- (ak)
- 25.04.2010 13:34
To tutaj Cult Style Zamość organizuje IV Spotkanie poświąteczne \"Z jajeczkiem”.
W programie \"spotu” będzie wybór najniższego i najładniejszego auta (dla zwycięzców przewidziano nagrody), a później jeszcze wspólny na parking w Sitańcu i tam dalsze atrakcje.
Data dodania:
25.04.2010 13:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze