Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prezydent Zamościa dostał absolutorium

Prezydent Zamościa Marcin Zamojski ma powody do zadowolenia. Radni większością głosów uznali jego politykę finansową za dobrą. Podczas trwającej jeszcze sesji Marcin Zamoyski otrzymał absolutorium.
Ale zanim doszło do ostatecznego głosowania, na sesji trwała długa, bo ponad 2,5-godzinna i bardzo burzliwa dyskusja nad rządami w Zamościu Marcina Zamoyskiego. Przeciwko podejmowanym przez prezydenta decyzjom wypowiadali się głównie radni opozycyjnego PiS. Ich narzekania i krytyka na niewiele się ostatecznie zdały. Marcin Zamoyski ma za sobą zdecydowaną większość w Radzie Miasta. Dlatego ostatecznie absolutorium otrzymał. Za udzieleniem go prezydentowi Zamościa zagłosowało 14 radnych. 5 osób było na \"nie\", a jedna nie wzięła udziału w głosowaniu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama