Łapiguz: Motor przygniótł bawiące się dziecko
Dwuletni chłopczyk uległ wypadkowi w Łapiguzie. Na malucha przewrócił się motocykl.
- (lew)
- 26.04.2010 14:17
Do lubelskiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w ciężkim stanie trafił dwulatek, którego przygniótł motocykl WSK.
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w sobotę po południu w Łapiguzie. Maluch bawił się na podwórku. Jego opiekunowie byli trzeźwi.
Data dodania:
26.04.2010 14:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze