Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łapiguz: Motor przygniótł bawiące się dziecko

Dwuletni chłopczyk uległ wypadkowi w Łapiguzie. Na malucha przewrócił się motocykl.
Do lubelskiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w ciężkim stanie trafił dwulatek, którego przygniótł motocykl WSK. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w sobotę po południu w Łapiguzie. Maluch bawił się na podwórku. Jego opiekunowie byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama