Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wożuczyn Cukrownia: Wandale, którzy zniszczyli dwa samochody zostali już zatrzymani

Rzucali w auta kamieniami, kopali je i porysowali na obu karoserię. Policja zatrzymała już dwóch wandali z gminy Rachanie, którzy narozrabiali w Wożuczynie Cukrowni.
Policja zatrzymała dwóch mieszkańców gminy Rachanie, którzy umyślnie uszkodzili dwa samochody: seata należącego do 30-latka z Zamościa oraz mercedesa, którego właścicielem jest 26-letni mieszkaniec gminy Rachanie. – Sprawcy rzucali w samochody kamieniami, kopali i porysowali karoserię ostrym narzędziem – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Straty oszacowano na 3,1 tys. złotych. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama