Rowerzystka wjechała w linę holowniczą. Trafiła do szpitala
Ze złamaniem nosa odwieziono do szpitala 56-letnią mieszkankę gminy Zamość, która najechała rowerem na linę holowniczą.
- (lew)
- 26.04.2010 09:59
Do zdarzenia doszło w niedzielę w Sitańcu pod Zamościem.
– Poruszająca się chodnikiem rowerzystka nie zauważyła liny holujących się pojazdów, które wyjeżdżały z posesji – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Data dodania:
26.04.2010 09:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze