Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rowerzystka wjechała w linę holowniczą. Trafiła do szpitala

Ze złamaniem nosa odwieziono do szpitala 56-letnią mieszkankę gminy Zamość, która najechała rowerem na linę holowniczą.
Do zdarzenia doszło w niedzielę w Sitańcu pod Zamościem. – Poruszająca się chodnikiem rowerzystka nie zauważyła liny holujących się pojazdów, które wyjeżdżały z posesji – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama