Strażacy gasili trawy koło Szczebrzeszyna
Kilka jednostek straży pożarnej gasiło w niedzielę pożar traw na łąkach w Brodach Dużych koło Szczebrzeszyna.
- (gat)
- 26.04.2010 08:15
Najpierw zaczęły płonąć łąki, ale ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko. Od płomieni zajął się także stóg siana.
Do gaszenia pożaru przyjechali strażacy z jednostki gaśniczej ze Szczebrzeszyna, a także druhowie z jednostek OSP w Bodaczowie, Niedzieliskach i Brodach.
Data dodania:
26.04.2010 08:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze