Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażacy gasili trawy koło Szczebrzeszyna

Kilka jednostek straży pożarnej gasiło w niedzielę pożar traw na łąkach w Brodach Dużych koło Szczebrzeszyna.
Najpierw zaczęły płonąć łąki, ale ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko. Od płomieni zajął się także stóg siana. Do gaszenia pożaru przyjechali strażacy z jednostki gaśniczej ze Szczebrzeszyna, a także druhowie z jednostek OSP w Bodaczowie, Niedzieliskach i Brodach.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama