Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Policjanci wywalczyli siatkarskie srebro

Tomaszowscy policjanci zajęli drugie miejsce w zawodach piłki siatkowej o puchar starosty tomaszowskiego. Funkcjonariusze ulegli w finale drużynie z Telatyna, w której grał starosta Jan Kowalczyk.
W rozegranych w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim zawodach uczestniczyło osiem drużyn. Funkcjonariusze policji, którzy grali w składzie: Krzysztof Majdański, Radosław Umer, Konrad Ostrowski, Paweł Makolądra, Jerzy Rusin, Mariusz Joniec, Rafał Procnal i Patryk Nowak, zajęli drugie miejsce. W finale przegrali po zaciętej walce z drużyną z Telatyna, w której grał m.in. starosta Jan Kowalczyk. Mariusz Joniec został uznany za najlepiej atakującego zawodnika turnieju.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama