Passat nie udzielił pierwszeństwa. Doszło do wypadku
Jedna osoba została powaznie ranna w wypadku, który wydarzył się przy ul. Dzieci zamojszczyzny w Zamościu. Passat zderzył się z toyotą.
- (lew)
- 27.04.2010 09:54
Kierujący volkswagenem passatem 28-letni mieszkaniec gminy Miączyn nie udzielił na skrzyżowaniu ulic Dzieci Zamojszczyzny ze Szczebrzeską pierwszeństwa przejazdu toyocie, która podróżował 36-latek z Grabowca.
W wyniku zderzenia do szpitala odwieziono z urazem kręgosłupa kierowcę toyoty. Obaj panowie byli trzeźwi.
Data dodania:
27.04.2010 09:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze