Lubycza Królewska: 16-latek okradł sąsiadkę
Wiadomo, kto 36-letniej mieszkance gminy Lubycza Królewska skradł telefon komórkowy warty 270 złotych.
- (lew)
- 27.04.2010 09:57
Policja ustaliła, że to sprawka 16-latka z tej samej gminy.
Chłopak sprzedał później aparat swojej starszej o rok koleżance.
Komórka wróciła do właścicielki, a młodym złodziejaszkiem zajmie się teraz sąd rodzinny.
Data dodania:
27.04.2010 09:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze