Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubycza Królewska: 16-latek okradł sąsiadkę

Wiadomo, kto 36-letniej mieszkance gminy Lubycza Królewska skradł telefon komórkowy warty 270 złotych.
Policja ustaliła, że to sprawka 16-latka z tej samej gminy. Chłopak sprzedał później aparat swojej starszej o rok koleżance. Komórka wróciła do właścicielki, a młodym złodziejaszkiem zajmie się teraz sąd rodzinny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama