Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wybierz najlepszego policjanta Hrubieszowa

Stowarzyszenie \"Bezpieczny Powiat Hrubieszowski” i Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie zapraszają do udziału w plebiscycie na najlepszego policjanta powiatu hrubieszowskiego.
– Okazją jest 20 rocznica powołania do życia policji w III RP – informuje Zdzisław Kosakowski, prezes stowarzyszenia, które zainicjowało również nadanie miejscowej komendzie sztandaru. Do 15 czerwca przyjmowane będą zaś głosy na najlepszego policjanta 20-lecia w powiecie hrubieszowskim. Do plebiscytu zgłoszonych zostało 23 funkcjonariuszy czynnych zawodowo i będących już na emeryturze. Szczegóły na www.stowarzyszenie-bph.hru.pl. Nadanie sztandaru i ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się 17 lipca podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji w Hrubieszowie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama