Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Policja odebrała Ukraince papierosy i alkohol

Wysoka grzywna grozi obywatelce Ukrainy, która złamała polskie prawo. Wczoraj policjanci z Tomaszowa lubelskiego znaleźli przy kobiecie nielegalne papierosy i alkohol. Przemytnicza już straciła cały towar.
Do zatrzymania kobiety doszło na dworcu PKS w Tomaszowie Lubelskim. Ukrainka miała przy sobie 903 paczki papierosów różnych marek oraz 9 butelek wódki o pojemności 0,7 litra. Na \"dzień dobry” straciła bezakcyzowe artykuły. Za ich posiadanie będzie też musiała zapłacić grzywnę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama