Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Motoryzację mają w paluszku

Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim wygrali przedwczoraj powiatowy etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Lubyczy Królewskiej, a na trzecim ZS nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.
Stanąć na podium nie było łatwo. czestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy, a także udowodnić, że potrafią samochodem pokonać tor przeszkód. Zawody, w których wystartowało sześć drużyn rozegrano na terenie obiektów tomaszowskiej straży pożarnej. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim. Zwycięzcy wystartują teraz w etapie wojewódzkim, który na 31 maja zaplanowano w Urzędowie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama