Reklama
Tomaszów Lubelski: Motoryzację mają w paluszku
Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim wygrali przedwczoraj powiatowy etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Lubyczy Królewskiej, a na trzecim ZS nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.
- (ak)
- 29.04.2010 12:51
Stanąć na podium nie było łatwo.
czestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy, a także udowodnić, że potrafią samochodem pokonać tor przeszkód.
Zawody, w których wystartowało sześć drużyn rozegrano na terenie obiektów tomaszowskiej straży pożarnej.
Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim.
Zwycięzcy wystartują teraz w etapie wojewódzkim, który na 31 maja zaplanowano w Urzędowie.
Data dodania:
29.04.2010 12:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze