Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Żadnych sprzeciwów. Burmistrz Hrubieszowa otrzymał absolutorium

Zbigniew Dolecki może spać spokojnie. Radni Hrubieszowa uznali, że burmistrz bardzo dobrze zrealizował ubiegłoroczny budżet miasta.
Głosowanie nad absolutorium dla burmistrza było najważniejszym punktem dzisiejszej sesji Rady Miasta Hrubieszów. Okazało się, że było właściwie formalnością. Radni jednogłośnie uznali, że Zbigniew Dolecki we właściwy sposób wykonał budżet za 2009 rok. Trochę inaczej wyglądało głosowanie w powiecie hrubieszowskim. Za absolutorium opowiedziało się 14 radnych, a 3 osoby wstrzymały się od głosu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama