Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Opel astra potrącił pieszą

73-latek siedział za kierownicą, a 63-latka przechodziła przez jezdnię. Kobieta znalazła się pod kołami opla astra. Trafiła do szpitala.
Podczas skręcania w lewo kierujący oplem astra 73-letni mieszkaniec gminy Zamość najechał na 63-letnią pieszą, która przechodziła przez jezdnię. Kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Zarówno ona, jak i kierowca byli trzeźwi. Do wypadku doszło w czwartek przy ul. Ogrodowej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama