Opel astra potrącił pieszą
73-latek siedział za kierownicą, a 63-latka przechodziła przez jezdnię. Kobieta znalazła się pod kołami opla astra. Trafiła do szpitala.
- (lew)
- 30.04.2010 11:23
Podczas skręcania w lewo kierujący oplem astra 73-letni mieszkaniec gminy Zamość najechał na 63-letnią pieszą, która przechodziła przez jezdnię.
Kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Zarówno ona, jak i kierowca byli trzeźwi. Do wypadku doszło w czwartek przy ul. Ogrodowej.
Data dodania:
30.04.2010 11:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze