Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nowa Wieś: 12-latek zmarł potrącony przez toyotę

Wyjeżdżał rowerem z posesji, wjechał wprost pod koła samochodu. 12-latek z gminy Nielisz zginął na miejscu. Do tragedii doszło w miejscowości Nowa Wieś.
12-letni rowerzysta wyjechał na jezdnię w momencie kiedy obok posesji przejeżdżał samochód. Chłopiec nie przeżył zderzenia z autem. Kierowca toyoty - 30-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego był trzeźwy. - Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia – informuje Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Wczoraj na terenie województwa lubelskiego doszło do 4 wypadków drogowych. Jedna osoba zmarła. Cztery osoby zostały ranne.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama