Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uczniowie po torze jeździli na motorze

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu rozegrano powiatowy finał Turnieju Motoryzacyjnego. Najlepiej wypadła drużyna Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu.
Do finału przystąpiły cztery 3-osobowe drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu zamojskiego. Najlepiej wypadli uczniowie ze Zwierzyńca, drugie miejsce przypadło drużynie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu, a trzecie miejsce zajęli reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Szczebrzeszynie. Laureaci nagrodzeni zostali pucharami i upominkami rzeczowymi. Zwycięska drużyna reprezentować będzie powiat zamojski na szczeblu wojewódzkim. – Celem konkursu jest przede wszystkim popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej oraz propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego – mówi Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama